rolex daytona leather strap fear of god fifth collection reddit replica watch tag heuer formula 1 leather band breitling service replica watches tag heuer carrera calibre 17 brown tag heuer monaco ls calibre 12 price in india replica watches uk jaeger lecoultre vintage chronograph tag heuer calibre 16 aquaracer swiss replica watches rose gold watch women omega 30t2 fake rolex datejust

breitling chronoliner blue hublot laferrari price in india fake hermes bags bell " ross v1-92 military 1957 breitling navitimer fake chanel bags heuer stopwatch 1:1 off white reddit replica louis vuitton chinese replica watches quality expensive rolex replicas replica fendi
Hizmetlerimiz - Değişim Akademi

Hizmetlerimiz

DANIŞMANLIK
HİZMETLERİMİZ

Uluslararası standartları dikkate alarak, kuruluşunuza özgü ve kurum kültürüne uygun sistemler kurarak, “akıl vererek” değil, “birlikte çalışarak” ölçülebilir ve sürdürülebilir kazançlar elde edebiliriz.

EĞİTİM
HİZMETLERİMİZ

Sunduğumuz eğitim hizmeti vizyon oluşturmaya ve eyleme geçirmeye yöneliktir. Eğitimlerde uygulama örnekleri verilmesi ve “nasıl yapılacağı” konusunda bir yol haritası çizilmesi ve eyleme çabuk geçilmesi sağlanır.

SERTİFİKA
PROGRAMLARIMIZ

İş hayatının gerçekleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanmış, edinilmiş deneyimlerin ve bilginin aktarılmasının yanında pratik uygulamaların da yaptırıldığı programlarımız, yetkinlik kazandırma ve iş alternatifleri oluşturma amaçlıdır.

BÜYÜME

Tüm şirketler büyümek, gelişmek, belirledikleri uzun vadeli amaçlara ulaşmak isterler. Yine tüm şirketler etkili bir yönetim sistemine, yalın bir üretim sistemine sahip olmak, kurulan yönetim sisteminin ve elde edilen iyi sonuçların sürdürülebilir olmasını ister.

Her zaman ne durumda olduklarını bilmek, varsa sorunlarını net bir şekilde ortaya koymak, varmak istedikleri noktayı ve elde etmek istedikleri sonuçları belirlemek arzusu tüm işletmelerde vardır.

İYİLEŞTİRME

Sürekli iyileştirme yapmak, kayıplarını yok etmek, kayıplarla mücadeleye herkesin katılmasını sağlamak, üretkenlik ve verimliliklerini arttırmak tüm kuruluşların arzusu, isteğidir. Hiçbir şirket ulaşmak istediği sonuçlar için deneme-yanılma yapmak istemez.

Size yardımcı olabiliriz.

değişim akademi, şahıs ve şirketlere gelişim programları uygular. Bu uygulamalarla, geleceğin daha net ve berrak olması sağlanır, daha değerli sonuçlar elde edilir ve her geçen gün amaçlara doğru yol alınmış olur.

 kurumunuzun özel şartlarını ve gerçeklerini dikkate alarak, süreçleri kurumunuza özel tasarlıyoruz.

Yönetim bilimlerinin işaret ettiği temel gereklilik ve doğruları dikkate alarak, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak kurumsal yönetim ve üretim altyapınızı kuruyor, sağlıklı bir şekilde büyümenizi sağlıyor, üretkenlik ve verimlilik performansınızı yükseltiyoruz.

  • Üretkenlik 100% 100%

Gelişimi sağlamak için

Z

Ne durumdasınız?

Mevcut durum analizi çalışması yaparak ne durumda olduğunuzu, sorunlu veya geliştirmeye ihtiyaç duyan yanlarınızı tespit eder ve böylelikle işletmenizin “iyileştirme öncelikli” konularını açığa çıkartırız.  

Z

Nereye gitmek, hangi sonuçlara ulaşmak istiyorsunuz?

Mevcut durum analizi çalışmasından elde edilen sonuçları da dikkate alarak, işletmeniz için bir “vizyon belirleme” çalışması yapıp, varmak istediğiniz veya varmanızın uygun olacağı konumu belirlemenizi sağlarız.

Z

Oraya nasıl gitmeli, neler yapmalısınız?

Elde etmek istediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz ve olmak istediğiniz yere varabilmeniz için yapmanız gerekenleri belirleriz.

Z

Yol haritasınız ne olmalı?

Belirlenmiş sonuçlara ulaşabilmeniz için yapılacakları bir iş planına yerleştirir ve böylelikle yol haritasının belirlenmesini sağlarız.

Z

Nasıl yapacaksınız?

Öncelikle yönetim ve üretim sisteminin altyapısını kurarız. Bu, kurumsal işleyişin sağlanması için gerekli tüm süreçlerin gözden geçirilmesini ve gerekirse yeniden tasarlanmasını, bu süreçlerin işleyiş standartlarının yazılı hale getirilmesini, bunlara dayalı olarak uygun bir organizasyon şeması çizilmesini ve görev tanımlarının yazılmasını gerektirir. Bunu yaparken uluslararası yönetim sistemleri standartlarını esas alırız. Sistem kurulduktan sonra kurulmuş sistemin işletilmesi ve veri toplanması gerekir. Bunun yapılması işleyişe bir düzen getirir ve işletmenin rahatlamasını sağlar. Toplanan veri anlamlandırılır ve belirlenmiş performans göstergelerinin izlenmesinde kullanılır. Veri analizleri sonucunda performans sonuçları hedeflerle karşılaştırılıp iyileştirilmesi gereken konular belirlenir.

İyileştirme sürecinde,  işletmenin tüm girdi ve kaynaklarının daha iyi kullanılması ve onlardaki kayıpların ortadan kaldırılması sağlanarak işletmenin üretkenliği ve verimliliği arttırılır.

SİZİ ARAYALIM

Kurumsal performansınızı arttırabiliriz.

30 yılı aşkın bir deneyimle işletmelere özel sistem kurarak işletmelerin büyüme ve iyileştirme, yani kurumsal performanslarını arttırma çalışmalarına destek veriyoruz.

Yönetim bilimlerinin işaret ettiği temel gereklilik ve doğruları dikkate alarak, bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak kurumsal yönetim ve üretim altyapınızı kuruyor, sağlıklı bir şekilde büyümenizi sağlıyor, üretkenlik ve verimlilik performansınızı yükseltiyoruz. Süreçlerinizi kurumunuzun özel şartlarını ve gerçeklerini dikkate alarak, kurumunuza özel tasarlıyoruz.

 İyileştirme sürecinde, çalışma konularımızın tümü dikkate alınarak işletmenin tüm girdi ve kaynaklarının daha iyi kullanılması ve onlardaki kayıpların ortadan kaldırılması sağlanarak işletmenin üretkenlik, verimlilik ve etkililik arttırılır. 

Kurumsal gelişimi sağlamak için neleri, nasıl yapacaksınız?

Öncelikle yönetim ve üretim sisteminin altyapısını kurmalısınız. Bu, kurumsal işleyişinizin sağlanması için gerekli tüm süreçlerin gözden geçirilmesini ve gerekirse yeniden tasarlanmasını, bu süreçlerin işleyiş standartlarının yazılı hale getirilmesini, bunlara dayalı olarak uygun bir organizasyon şeması çizilmesini ve görev tanımlarının yazılmasını gerektirir.

Sonra kurulmuş sistemin işletilmesi ve veri toplanması gerekir. Sistemin işletilmesi yönetim süreçlerinin ve üretim süreçlerinin tasarlandığı gibi işletilmesini kapsar. Bunun yapılması işleyişe bir düzen getirerek işletmenin rahatlamasını sağlar. Toplanan veriler anlamlandırılmalı ve belirlenmiş performans göstergeleriniz izlenmesinde kullanılmalıdır. Veri analizleri sonucunda performans sonuçları hesaplanmalı ve hedeflerle karşılaştırılıp iyileştirilmesi gereken konular belirlenmelidir.

 

 

Kişisel gelişiminize destek veriyoruz

Kişisel gelişim programları uygulayarak kişilerin kişisel amaçlarına ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların hayatına dokunmak, kişisel amaçlarına ulaşmalarına katkıda bulunmak, bizden aldıkları bilgilerle iyi işler yapıyor olmalarını görmek bizi çok mutlu ediyor. Uygulamaya yönelik, sonuç odaklı eğitimlerle kişilerin potansiyelini kullanabilmelerine, “meydan okuma duygusu”nu yaşamalarına yardımcı oluyoruz.

Eğitimlerimiz, vizyon oluşturmaya ve eyleme geçirmeye yöneliktir. Eğitimlerde uygulama örnekleri verilmesi ve “nasıl yapılacağı” konusunda bir yol haritası çizilmesi, eyleme çabuk geçilebilmesini sağlar.