rolex daytona leather strap fear of god fifth collection reddit replica watch tag heuer formula 1 leather band breitling service replica watches tag heuer carrera calibre 17 brown tag heuer monaco ls calibre 12 price in india replica watches uk jaeger lecoultre vintage chronograph tag heuer calibre 16 aquaracer swiss replica watches rose gold watch women omega 30t2 fake rolex datejust

breitling chronoliner blue hublot laferrari price in india fake hermes bags bell " ross v1-92 military 1957 breitling navitimer fake chanel bags heuer stopwatch 1:1 off white reddit replica louis vuitton chinese replica watches quality expensive rolex replicas replica fendi
Hakkımızda - Değişim Akademi

Hakkımızda

Biz “yönetim mühendisi” yiz.

BİZ KİMİZ ?

Biz “yönetim mühendisi”yiz. Ölçülebilir iyi sonuçlar almak ve iyi sonuçların
alınmasına süreklilik kazandırmak için çalışıyoruz.

30 yılı aşkın bir süredir çok farklı sektörlere, çok küçük bir işletmeden, ülkemizin en büyük sanayi kuruluşuna kadar farklı büyüklükteki kuruluşlara eğitim-danışmanlık hizmetleri verdik.

Bizler de, ülkemizin diğer başarılı eğitmen ve danışmanları gibi samimiyetle, fayda sağlamak üzere ve çok çalışıyoruz. Üretilmiş bilgiyi kullanmakla kalmıyor, bilgi üretmek ve ürettiğimiz bilgiyi fayda sağlar hale getirmek için çalışıyoruz.

Üretimin, yönetimin ve zaman başta olmak üzere kaynakların önemini çok iyi biliyoruz.

Üretim ve yönetim performansınızı arttırmak ve kaynaklarınızı tasarruf etmenizi sağlamak için, doğruluğu kanıtlanmış bilgileri ve uygulanıp sonuç verdiği görülmüş yaklaşımları, daha da geliştirerek ve işletmenizin gerçeklerini de dikkate alarak, kullanıyor ve uyguluyoruz.

Ölçülebilir iyi sonuçlar almak ve iyi sonuçların
alınmasına süreklilik kazandırmak için çalışıyoruz.

R

İYİ SONUÇLAR

Aldığımız ölçülebilir iyi sonuçlar ve şirketlerde büyümeyi, gelişmeyi sağlamış olmakla gurur duyuyoruz.
&

KURUMSAL GELİŞİM

Kurumlarda gelişim sağlamanın ülkemize hizmet etmek olduğuna inanarak, bu coşku ve heyecanla çalışıyoruz.

ÜRETKENLİK

İşletmenin kayıplarını, kayıpların kaynaklarını, üretkenlik ve verimlilik artışına yönelik yapılması gerekenleri biliyoruz.

TARİHÇE

1988 yılında başlayan iş hayatında BRİSA’da (LASSA) verilen 8 yıllık hizmet dahil olmak üzere, toplam 30 yılı aşkın bir süredir “sistem kurma ve performans arttırma” konularında projeler yürütmekte, eğitimler vermekteyiz.

Kasım 1996’da faaliyetlerine başlamış olan değişim akademi, işletmelerin yönetim ve üretim sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi ve yalın üretim araçlarını kullanarak işletmenin performansının arttırılmasına yönelik birçok eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermiş ve vermeye devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Şirketimizin kurucusu Kamil BOLAT 2002 yılında KalDer’in eğitmeni olmuş ve KalDer adına TPM ve 5S konularında eğitim vermeye başlamış, 2010 yılında Kalder adına verdiği eğitimlere “Planlama ve Kurumsal Performans”, “Üretimi Arttırma Çalışmaları”, “Ekipman Yönetim Sistemi” konuları da eklenmiştir.

değişim akademi, iş hayatında olduğu süre içinde işletmelerin performansının arttırılmasına yönelik bir çok proje yürütmüştür. Şirketimiz, yönetim sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi ve Yalın Üretim araçları ile işletmelerde performans arttırma çalışmaları yapılmasına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. değişim akademi, kuruluşundan bugüne kadar, farklı sektörlerden farklı büyüklükteki birçok şirkete eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermiş ve yürüttüğü kayıp giderme ve performans arttırma projeleriyle ölçülebilir sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır.

Eğitmenler – Danışmanlar

Danışmanlık projelerinde görev yapan tüm uzmanlar, kendi alanlarında uygulama yapan, başarılı ve ölçülebilir sonuçlar almış, eğitmenlerimiz de uygulamaların içinde yer almış, anlattıkları konularda başarılı uygulamalar yapmış kişilerdir.

Şirket kurucusu: Kamil BOLAT

1964 yılında Amasya’da doğdu. 1982 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden, (Ocak) 1988 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

1988 (Mart) – 1996 (Mart) yılları arasında LASSA (BRİSA) A.Ş. lastik fabrikasında “Sistem Geliştirme ve Proje Mühendisi” olarak çalıştı.

1991 yılında Bridgestone-Japonya fabrikalarında, “kayıp giderme ve maliyet azaltma” konusu üzerine 30 günlük eğitim ve uygulama programına katıldı.

BRİSA’da çalıştığı dönemde ana başlıklar halinde aşağıda belirtilen çalışmaları yaptı.

  • Makine-ekipman tasarlamak ve devreye alınmasını sağlamak
  • Üretimde otomasyon sağlamak
  • Üretim miktarını arttırmak için üretim kayıplarını azaltmak
  • Kalite sorunlarını çözmek
  • Kaynak tasarrufu yapmak
  • Kayıp azaltmaya yönelik eğitimler vermek
  • TPM çalışmalarını yürütmek

Mart 1996’da BRİSA’daki görevinden istifa etti ve Kasım 1996’da eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere değişim akademi’yi kurdu. 2002-2014 yılları arasında Türkiye Kalite Derneği, Kalder adına planlama, TPM ve 5S konularında eğitimler verdi.

Kamil Bolat evli ve 2 çocuk sahibidir.