Kişisel Gelişime Katkılarımız

İnsanların içinde bulunabileceği durumlardan bazıları...

Çalışan bir kişi olarak;

  • İşinde mutlu olmaması, geçimini sağlamak için mecburen çalışıyor olması
  • İş yaşantısından keyif almaması
  • Yaptığı işle ve çalıştığı şirketle gurur duymaması
  • Daha iyi yerlere layık olduğunu düşünüyor olması
  • Daha iyi bir şirket ve daha iyi bir konum istiyor olması ama yeterli olmadığını düşünmesi
  • Bulunduğu konumun bir sonrasının olmadığını düşünmesi, yıllarca aynı konumda olacağını düşünmesi
  • Yaşantının gittikçe daha da monoton olduğunu hissetmesi
  • Daha fazlasını yapma isteğini ama yapamıyor olma rahatsızlığını yaşaması

 


DEĞİŞİM AKADEMİ, mevcut durumunu yetersiz bulan, mevcut durumundan memnun olmayan, daha iyisini isteyen, geleceğe ait planları olan, yetkinliğini arttırmak isteyen kişilere alternatif yollar sunmakta, geleceğin kendileri için daha fazla umut dolu ve berrak olmasını sağlamaktadır.


Şahıslar hizmetlerimizden nasıl yararlanabilir

İş hayatında daha iyi çalışmalar yapmak, daha büyük başarılara imza atmak ve daha hızlı yükselmek isteyen kişiler sertifika programlarımıza katılarak kişisel gelişimlerini sağlayabilir.

Verdiğimiz kişisel gelişim eğitimleriyle kişiler yetkinliklerini arttırarak yeni iş alanlarına yönelme ve yeni iş alanlarında çalışma olanağına sahip olabilir.

İş hayatında daha özel alanlarda uzmanlık kazanmak isteyen kişiler, uzun süreli eğitim programlarımıza katılarak işletmelerde kurumsallaşma, performans arttırma, sistem kurma ve geliştirme konularında görev alabilir hale gelebilir.


Kişisel Gelişim İçin Eğitim Programlarımız

Şirketimiz, toplam 28 yıllık iş deneyiminden ve 20 yıllık eğitim-danışmanlık hizmetleri deneyiminden süzerek tasarladığı eğitimleriyle kişisel gelişime katkıda bulunmaktadır.

Uzun süreli eğitim programlarımız şunlardır:

1. Yönetim Sistemleri Sorumlusu ve Sistem Tetkikçisi Eğitim Programı

2. Yalın Üretim Sorumlusu Yetiştirme Eğitim Programı

3. İlk ve Orta Kademe Yönetici Geliştirme Eğitim Programı

Uzun süreli olan bu eğitim programlarına, konuya yatkın, eğitim ve deneyimi eğitimlerin içeriğine uygun, eğitimler için asgari gereklilikleri sağlayabilen herkes katılabilir. Kişisel gelişim eğitim programlarının içerikleri, ana yapı aynı kalmak kaydıyla, katılımcıların bilgi ve deneyim seviyesi dikkate alınarak hazırlanır.

Bu eğitimlerin amacı, kişilerin işlerini daha iyi yapabilmelerini, çalıştıkları şirkete daha fazla fayda sağlamalarını, çalıştıkları şirkette daha hızlı yükselmelerini ve yeni iş alanları elde etmelerini sağlamaktır.

Halen çalışmakta olan katılımcılar, aldıkları eğitimle işletmelerinde yeni projeler başlatabilir, yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir, farklı bir alanda çalışma olanağına sahip olur.

Eğitimler işletmelerde performans arttırma çalışmalarında yer alacak, bu konularda proje sorumluluğu üslenecek kişiler yetiştirmek üzere tasarlanmıştır. Sistem iyileştirme eğitimlerinde, katılımcıların bir şirkette hangi konulara el atacakları, o konuları nasıl işleyecekleri, hangi konuda neyi nasıl yapacakları hakkında bilgiler verilir, örnekler incelenir.

Eğitimleri veren eğitmenler, işletmelerde performans arttırma konusunda deneyime sahip olup anlattıkları konularda uygulamalar yapmış ve ölçülebilir başarılı sonuçlar elde etmiş kişilerdir.

Eğitim programımıza katılan tüm katılımcılar “doğru iş, doğru işyeri ve doğru kişi bulma” programımıza dahil olur ve kendilerini her daim akılda tutan ve kişilere ve işletmelere fayda sağlamaya odaklanmış bir yapının içine girmiş olurlar.