Kişisel Gelişim Programları

KİŞİSEL GELİŞİM PROGRAMLARIMIZ

İnsanların içinde bulunabileceği durumlardan bazıları:

  • işinde mutlu olmaması, geçimini sağlamak için mecburen çalışıyor olması
  • iş yaşantısından keyif almaması
  • yaptığı işle ve çalıştığı şirketle gurur duymaması
  • daha iyi yerlere layık olduğunu düşünüyor olması
  • daha iddialı, daha heyecanlı bir iş yaşantısı istiyor olması
  • daha iyi bir şirket ve daha iyi bir konum istiyor olması ama kendisinin yeterli olmadığını düşünmesi
  • bulunduğu konumun bir sonrasının olmadığını düşünmesi
  • yaşantının gittikçe daha da monoton hale geldiğini hissetmesi
  • daha fazlasını yapma isteğinde olması ama yapamıyor olma rahatsızlığını yaşaması

 

DEĞİŞİM AKADEMİ, mevcut durumunu yetersiz bulan, mevcut durumundan memnun olmayan, daha iyisini isteyen, geleceğe ait planları olan, yetkinliğini arttırmak isteyen kişilere alternatif yollar sunmaktadır.

 

Şahıslar hizmetlerimizden nasıl yararlanabilir?

İş hayatında daha iyi çalışmalar yapmak, daha büyük başarılara imza atmak ve daha hızlı yükselmek isteyen kişiler sertifika programlarımıza katılarak kişisel gelişimlerini sağlayabilir, yetkinliklerini arttırarak yeni iş alanlarına yönelme ve yeni iş alanlarında çalışma olanağına sahip olabilirler.

İş hayatında daha özel alanlarda uzmanlık kazanmak isteyen kişiler, uzun süreli eğitim programlarımıza katılarak işletmelerde kurumsallaşma, performans arttırma, sistem kurma ve geliştirme konularında görev alabilir hale gelebilirler.

Kişisel Gelişim Programlarımız Hakkında

Şirketimiz, 30 yılı aşkın iş deneyiminden ve 23 yıllık eğitim-danışmanlık hizmetleri deneyiminden süzerek tasarladığı eğitimleriyle kişisel gelişime katkıda bulunmaktadır.

Uzun süreli olan bu eğitim programlarına, konuya yatkın,  eğitim ve deneyimi eğitimlerin içeriğine uygun, eğitimler için asgari gereklilikleri sağlayabilen herkes katılabilir.

Bu eğitimlerin amacı, kişilerin işlerini daha iyi yapabilmelerine, çalıştıkları şirkete daha fazla fayda sağlamalarına, çalıştıkları şirkette daha hızlı yükselmelerine ve yeni iş alanları elde etmelerine katkıda bulunmaktır. Eğitimler işletmelerde performans arttırma çalışmalarında yer alacak, bu konularda proje sorumluluğu üslenecek kişiler yetiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Halen çalışmakta olan katılımcılar, aldıkları eğitimle işletmelerinde yeni projeler başlatabilir, yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir, farklı bir alanda çalışma olanağına sahip olur.

Sistem iyileştirme eğitimlerinde, katılımcıların, bir şirkette hangi konulara el atacakları, o konuları nasıl işleyecekleri, hangi konuda neyi nasıl yapacakları hakkında bilgiler verilir, örnekler incelenir, uygulama çalışması yaptırılır.

Eğitimleri veren eğitmenler, işletmelerde performans arttırma konusunda deneyime sahip olup anlattıkları konularda uygulamalar yapmış ve ölçülebilir başarılı sonuçlar elde etmiş kişilerdir.