Şirket Hakkında

Hakkımızda

30 yılı aşkın bir iş deneyimi, 23 yıllık bir danışmanlık deneyimi, çok farklı sektörlere, çok küçük bir işletmeden ülkemizin en büyük sanayi kuruluşuna kadar farklı büyüklükteki kuruluşlara eğitim-danışmanlık hizmetleri verenler olarak;

 • Ülkemizin başarılı eğitmen ve danışmanları gibi biz de samimiyetle, değerlerimize bağlı olarak, fayda sağlamak üzere ve çok çalışıyoruz.
 • Yalnızca üretilmiş bilgiyi kullanmaya çalışmıyor, bilgi üretmeye ve ürettiğimiz bilgiyi fayda sağlar hale getirmeye çalışıyoruz.
 • Ülkemizin, şirketlerin ve iş hayatının gerçeklerinin farkındayız.
 • Üretimin önemi çok iyi biliyoruz.
 • Üretim, üretim destek ve yönetim süreçlerini biliyoruz, deneyimliyiz.
 • İşletmenin kayıplarını, kayıpların kaynaklarını, üretkenlik ve verimlilik artışına yönelik yapılması gerekenleri biliyoruz.
 • Kuruluş için doğru olanı yapıyor, doğru olanın yapılması için ısrar ediyor, yalnızca bizden isteneni yapma kolaylığına kaçmıyoruz.
 • Ölçülebilir iyi sonuçlar almak ve iyi sonuçların alınmasına süreklilik kazandırmak için çalışıyoruz.
 • Bilimsel olarak doğruluğu kanıtlanmış bilgileri ve uygulanıp sonuç verdiği görülmüş yaklaşımları, daha da geliştirerek ve işletmelerin gerçeklerini de dikkate alarak, kullanıyor ve uyguluyoruz.
 • Aldığımız ölçülebilir iyi sonuçlar ve şirketlerde büyümeyi, gelişmeyi sağlamış olmakla gurur duyuyoruz.
 • Kurumlarda gelişim sağlamanın ülkemize hizmet etmek olduğuna inanarak, bu coşku ve heyecanla çalışıyoruz.
 • İnsanların hayatına dokunmak, kişisel amaçlarına ulaşmalarına katkıda bulunmak, bizden aldıkları bilgilerle iyi işler yapıyor olmalarını görmek bizi çok mutlu ediyor, bu bize görevimizi yapmış olduğumuzu hissettiriyor.

 

DEĞİŞİM AKADEMİ’NİN TARİHÇESİ

1988 yılında başlayan iş hayatında 8 yıl hizmet verilmiş olan BRİSA (LASSA) dahil olmak üzere toplam 30 yılı aşkın bir süredir “sistem kurma ve performans arttırma” konularında projeler yürütülmekte, eğitimler verilmektedir.

Kasım 1996'da faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz değişim akademi, işletmelere, yönetim ve üretim sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi ve işletmenin performansının arttırılması konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

2002 yılında, şirket kurucusu Kamil BOLAT KalDer'in TPM ve 5S konularında eğitmeni olmuş ve KalDer adına adı geçen konularda eğitim vermeye başlamış, 2010 yılında Kalder adına verilen eğitimlere “Planlama ve Kurumsal Performans”, “Üretimi Arttırma Çalışmaları”, “Ekipman Yönetim Sistemi” konuları da eklenmiştir.

değişim akademi, iş hayatında olduğu 22 yıllık süre içinde işletmelerin performansının arttırılmasına yönelik bir çok proje yürütmüştür. Şirketimiz, yönetim sistemlerinin kurulması, geliştirilmesi ve Yalın Üretim araçları ile işletmelerde performans arttırma çalışmaları yapılmasına yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 

değişim akademi, kuruluşundan bugüne kadar, farklı sektörlerden farklı büyüklükteki birçok şirkete eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermiş ve yürüttüğü kayıp giderme ve performans arttırma projeleriyle ölçülebilir sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır. Vermiş olduğumuz eğitim-danışmanlık hizmetleri sonucunda ölçülebilir iyi sonuçları almış olan şirketlerin referans yazıları mevcuttur.