rolex daytona leather strap fear of god fifth collection reddit replica watch tag heuer formula 1 leather band breitling service replica watches tag heuer carrera calibre 17 brown tag heuer monaco ls calibre 12 price in india replica watches uk jaeger lecoultre vintage chronograph tag heuer calibre 16 aquaracer swiss replica watches rose gold watch women omega 30t2 fake rolex datejust

breitling chronoliner blue hublot laferrari price in india fake hermes bags bell " ross v1-92 military 1957 breitling navitimer fake chanel bags heuer stopwatch 1:1 off white reddit replica louis vuitton chinese replica watches quality expensive rolex replicas replica fendi
EKİP ARKADAŞLARI - Değişim Akademi

Ekip Arkadaşları

Kamil Bolat

EĞİTMEN VE DANIŞMAN

1964 yılında Amasya’da doğdu. 1982 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nden, (Ocak) 1988 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

1988 (Mart) – 1996 (Mart) yılları arasında LASSA (BRİSA) A.Ş. lastik fabrikasında “Sistem Geliştirme ve Proje Mühendisi” olarak çalıştı.

1991 yılında Bridgestone-Japonya fabrikalarında, “kayıp giderme ve maliyet azaltma” konusu üzerine 30 günlük eğitim ve uygulama programına katıldı.

Daha Fazla Bilgi

BRİSA’da çalıştığı dönemde ana başlıklar halinde aşağıda belirtilen çalışmaları yaptı.

  • Makine-ekipman tasarlamak ve devreye alınmasını sağlamak
  • Üretimde otomasyon sağlamak
  • Üretim miktarını arttırmak için üretim kayıplarını azaltmak
  • Kalite sorunlarını çözmek
  • Kaynak tasarrufu yapmak
  • Kayıp azaltmaya yönelik eğitimler vermek
  • TPM çalışmalarını yürütmek

Mart 1996’da BRİSA’daki görevinden istifa etti ve Kasım 1996’da eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere değişim akademi’yi kurdu. 2002-2014 yılları arasında Türkiye Kalite Derneği, Kalder adına planlama, TPM ve 5S konularında eğitimler verdi.

Kamil Bolat evli ve 2 çocuk sahibidir.

Mustafa Çoşkun

EĞİTMEN VE DANIŞMAN

Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Aynı üniversitede 2011 yılında Endüstri mühendisliği Bölümünde yüksek lisans programını tamamladı. Japonya’da Toyota Yan sanayilerinde 3 ay süresince presler, kaizen ve Yalın Üretim konularında eğitim aldı.

2004–2006 yılları arasında Başak Traktör’de Üretim Planlama Mühendisi olarak görev yaptı. Bu görevinde şirketin Kalite Yönetim Sisteminin kurulması, MRP paket programının kurulması ve uygulanması ile Metot ve Zaman Etüdü çalışmalarını yürüttü.

Daha Fazla Bilgi

2006 yılından itibaren Japon sermayeli Sango-Turkey otomotiv yan sanayi firmasında Proje Planlama ve Kontrol mühendisi olarak çalıştı. Bu görevinde yeni projelerin seri üretim hazırlıklarının yapılması, hücre imalat sisteminin kurulması, işgücü ve kapasite planlarının yapılmasını, kanban sistemi konularından sorumlu oldu. Bu firmada TPM, 5S, SMED, hat verimliliğinin arttırılması ve kayıpların azaltılması, Kaizen konularında çalıştı, projeler yürüttü. Sango firmasının yan sanayi işletmelerinde kalite ve verimliliğin arttırılması, maliyetlerin düşürülmesi konularında çalışmalar yapmıştır.

2011-2013 yılları arasında ASAŞ Alüminyum’da, iyileştirme ve maliyet düşürme projeleri yönetti.

2013-2015 yılları arasında Elmacık su fabrikasında üretim ve bakım müdürü olarak çalıştı.

2015-Haziran 2021 yılları arasında otomotiv yan sanayi kuruluşu olan Donghee Otomotiv’de üretim müdürü olarak görev yaptı. Bu görevinde üretkenliğin ve verimliliğin arttırılması konusunda yalın üretim araçlarını kullandı ve ölçülebilir sonuçlar elde etti.

Temmuz 2021 ayından itibaren yalın üretim, Toplam Verimli Bakım (TPM), 5S, değişim-ayar sürelerinin düşürülmesi (SMED), hat verimliliğinin arttırılması ve kayıpların azaltılması, Kaizen konularını içeren uygulamalarla işletmelerde maliyetlerin düşürülmesi, performansın arttırılması konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye başladı. 

Mustafa Coşkun 1979 doğumlu olup İngilizce ve Japonca bilmektedir.

Umut Yılmaz Öztürk

EĞİTMEN VE DANIŞMAN

1986 yılında Giresun’da doğdu. Lisans eğitimini 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise 2017 yılında Okan Üniversitesi Muhasebe Denetimi Bölümünde tamamladı.

2011 yılında Vergi Müfettiş Yardımcılığı sınavını kazanarak Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda çalışmaya başladı. Hazine ve Maliye Bakanlığında önce Vergi Müfettişi Yardımcısı sonra Vergi Müfettişliğine görevlerini yürüttü. Vergi Müfettişliği kariyeri boyunca, başta Finans sektörü olmak üzere birbirinden farklı birçok sektörde vergi incelemelerinde ve
denetimlerinde bulundu. Katma Değer Vergisi İade Komisyonlarında koordinatör olarak katkı görev yaptı.
Daha Fazla Bilgi
Vergi Denetim Kurulu tarafından düzenlenen seminerlerde eğitmen sıfatıyla yer aldı.
2017 yılında Yeminli Mali Müşavir oldu. 2021 yılında Bakanlıktaki görevinden ayrıldı ve 3568 sayılı kanun kapsamında tam tasdik, denetim, vergi iadesi, vergi danışmanlığı, vergi davaları ve uzlaşmaları, yatırım teşvik ve indirimli kurumlar vergisi danışmanlığı, şirket değerleme, Due Diligence, mali mevzuat takibi ve mevzuattaki değişikliklerin mali açıklamalarla duyurulması, denetim ve mali raporlama, özel denetim konularında hizmet vermek üzere eğitmen-danışman olarak çalışmaya başladı.

Umut Yılmaz Öztürk İngilizce bilmektedir.